Sälja, köpa eller värdera företag

Stockholms län

Välkommen till Länia Stockholm

Från vårt regionkontor i Solna centrum är vi sex företagsmäklare som verkar över hela Stockholms län. Vi finns även på plats med kontor i Södertälje.

Vi har nära och kontinuerlig kontakt med alla regionkontor och når därmed enkelt köpare och säljare i hela landet. Vi har en samlad kompetens och erfarenhet som är både djup och bred och som sträcker sig över de flesta branscher. Vår uppgift är att utgöra platsen för en trygg och lönsam företagsaffär – oavsett storlek på verksamhet. Kontakta någon av oss med dina frågor kring företagsöverlåtelser eller företagsvärderingar. Varmt välkommen till oss!

Länia Stockholm, Solna torg 19 5tr, 171 45 Solna.
Telefon: 08-23 06 50

Visa företag till salu

Mäklare


Erik Toll
Erik Toll
Postadress:Solna Torg 19, 5 tr
171 45 Solna
Besöksadress:Solna Torg 19, 5tr, Solna Centrum
Telefon:070-728 76 28
E-post:erik.toll@lania.se
Lars-Ove Nyrén
Lars-Ove Nyrén
Postadress:Solna Torg 19, 5 tr
171 45 Solna
Besöksadress:Solna Torg 19, 5tr, Solna Centrum
Telefon:08-23 06 50
Mobil:08-449 25 65
E-post:lars.nyren@lania.se
Claes Trozelli
Claes Trozelli
Postadress:Solna Torg 19, 5 tr
171 45 Solna
Besöksadress:Solna Torg 19, 5 tr
Mobil:070-550 77 44
E-post:claes.trozelli@lania.se
Michael Karlsson
Michael Karlsson
Postadress:Solna Torg 19, 5 tr
171 45 Solna
Besöksadress:Solna Torg 19, 5tr, Solna Centrum
Telefon:08-23 06 50
Mobil:073-650 74 87
E-post:michael.karlsson@lania.se
Michael Gustavsson
Michael Gustavsson
Postadress:Solna Torg 19, 5 tr
171 45 Solna
Besöksadress:Solna Torg 19, 5tr, Solna Centrum
Telefon:08-23 06 50
Mobil:070-225 82 34
E-post:michael.gustavsson@lania.se
Anders Frisk
Anders Frisk
Postadress:Vasagatan 4
645 30 Strängnäs
Mobil:070 816 91 08
E-post:anders.frisk@lania.se
Leif Samuelsson
Leif Samuelsson
Postadress:Tallvägen 2
151 38 Södertälje
Telefon:08-550 653 10
Mobil:070-291 15 79
E-post:leif.samuelsson@lania.se
Göran Mönefors
Göran Mönefors
Postadress:Antilopvägen 8
181 43 Lidingö
Besöksadress:Solna Torg 19, 5 tr, Solna Centrum
Mobil:070 635 56 68
E-post:goran.monefors@lania.se

Huvudkontoret


Lennart Stenman
Lennart Stenman
Postadress:Glommebergsvägen 6
456 51 Smögen
Besöksadress:Arkipelagen Företagscenter, Stora Åvägen 21, Askim
Mobil:070-347 07 12
E-post:lennart.stenman@lania.se
Ulrica Arnbom
Ulrica Arnbom
Postadress:Solna Torg 19, 5tr
171 45 Solna
Besöksadress:Solna Torg 19, 5 tr, Solna Centrum
Telefon:08-23 06 50
Mobil:070- 213 11 01
E-post:ulrica.arnbom@lania.se
© Copyright 2018